На головну Карта сайту Зворотний зв'язок
RuUaEn
МБОНовини
Діяльність фонду

Новини

1 2 3 4 »»      Последняя
Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці».

http://charityfound.in.ua/ua/safety/safety-042017_ua

Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями». Даний напрямок - це створення, впровадження і виробництво пристосувань для людей з обмеженими можливостями.

http://charityfound.in.ua/ua/disability/disability-042017_ua

Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Міжнародної соціально-освітньої програми «Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності».

В рамках програми в 2017-2021 роках планується створення кількох повнометражних і короткометражних кінофільмів на різних мовах, перші з серії: «Політ за кут», «Паразити», «Антиспаситель», «Залишена в автомобілі», «Інвалід».

http://charityfound.in.ua/ua/cinema/cinema-042017_ua

Діти-письменники - дітям-читачам. Література для виховання та розвитку дітей

Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Міжнародної соціально-освітньої програми «Діти-письменники - дітям-читачам. Література для виховання та розвитку дітей

http://charityfound.in.ua/ua/books/books-042017_ua

Одноразова аптечка

Нерідко трапляється, що людина втрачає свідомість в багатолюдних місцях. щоб скоротити час надання екстреної допомоги, пропонується носити одноразову аптечку на руці або на одязі або встановлювати аптечку в громадських місцях.

Це дозволить купувати необхідні ліки невеликими кількостями, від 1 таблетки, що повністю відповідає вимогам надання першої допомоги і не є фінансово обтяжливим.
Презентація програми Чиста Україна. Чистий  парк. Чиста вулиця

Недопалки - головне сміття міст. Вони найбільше забруднюють довкілля.
Метою даної комплексної програми боротьби із забрудненням вулиць і рекреаційних зон сміттям і недопалками «Чиста Україна, чистий парк, чиста вулиця» є сценарна розробка рішення проблеми. Компактна еко-попільничка вирішить проблему!

 

Міжнародна партнерська конференція в Берліні
У період з 18 по 21 жовтня 2012 року в Берліні відбулася міжнародна партнерська конференція під загальним девізом «Об'єднаємо зусилля в інтересах сталого розвитку в Європі», основним організатором якої став Міжнародний освітній центр (г.Дортмунд, ФРН).
Зустріч в НАУ У національному авіаційному університеті (Київ) керівники нашого фонду зустрілися з керівниками державного музею авіації України. Змістом зустрічі стали переговори про співпрацю і партнерство у створенні музею морської авіації, який є одним з головних проектів Фонду. Директор авіамузея в Жулянах, д.т.н., професор НАУ Ю.К. Зіатдінов і його заступник В.Д. Романенко гостинно поділилися своїм музейним досвідом, не економлячи на корисну інформацію і дружні слова підтримки.
Музей казок
Розпочав свою роботу сайт Музею казок.
Музей казок - один із основних масштабних проектів Фонду, і перші реальні кроки до його втілення в життя вже зроблені.
Запрошуємо відвідати сайт, щоб дізнатися про музеї докладніше в розділі "Про нас" і "Проект музею". Будемо раді співпраці, порад і побажань.

 

Фотовиставка Жіночий образ православ'я в Соборній
8 травня, в свято святих Жінок Мироносиць, в Галереї «Соборній» відкрилася фотовиставка «Жіночий образ православ'я», підготовлена нашим Фондом.
1 2 3 4 »»      Последняя
Rambler's Top100