На головну Карта сайту Зворотний зв'язок
RuUaEn
❤ ПОЖЕРТВУВАТИ
МБОНовини
Діяльність фонду

Новини

1 2 3 4 »»      Последняя
За чисту виборчу кампанію, за чисту Україну! Всеукраїнська програма «За чисту виборчу кампанію, за чисту Україну!»
Метою даної комплексної програми боротьби з забрудненням міст та селищ є сценарна розробка з питань вирішення проблеми забруднення рекламними та агітаційними матеріалами під час виборів.
СТОП, ЗЛОДІЙ!

Всеукраїнська програма «Стоп, злодій!» у багатьох випадках зможе допомогти попередити крадіжки та вжити додаткових заходів у рішенні подібної проблеми шляхом встановлення обладнання у містах Дніпропетровщини та України. Міжнародна благодійна організація «Фонд підтримки розвитку науки, культури та спорту», м. Дніпро, разом з провідною компанією ТОВ «Реганто» (ТМ Контроль и безопасность), м. Дніпро, пропонує комплексний підхід з багатьма рішеннями для захисту кабелів ліфтів, телекомунікаційного обладнання та кабелів та силових кабелів від крадіжок.

Місія Спаситель. Храм на Місяці

 Міжнародна благодійна організація «Фонд підтримки розвитку науки, культури та спорту» оголошує про старт міжнародної космічної програми «Місія«Спаситель». Храм на Місяці» та про початок першого та єдиного технічно здійснюваного проекту по виготовленню та встановленню на поверхні Місяця в 2020 роцi Храму-каплиці Христа Спасителя

Готові до публікації книги

Після 3 років роботи готові до публікації книги "Одкровенняслухняноідитини» та «Пригодикумбреков і гамячков. Повертачіскарбів», підготовлені в рамках програми «Діти-письменники - дітям-читачам»

Нашій благодійній організації 10 років! У 2018 році у Міжнародній благодійній організації «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ювілей - нам виповнюється 10 років!
Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці».

http://charityfound.in.ua/ua/safety/safety-042017_ua

Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями». Даний напрямок - це створення, впровадження і виробництво пристосувань для людей з обмеженими можливостями.

http://charityfound.in.ua/ua/disability/disability-042017_ua

Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Міжнародної соціально-освітньої програми «Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності».

В рамках програми в 2017-2021 роках планується створення кількох повнометражних і короткометражних кінофільмів на різних мовах, перші з серії: «Політ за кут», «Паразити», «Антиспаситель», «Залишена в автомобілі», «Інвалід».

http://charityfound.in.ua/ua/cinema/cinema-042017_ua

Діти-письменники - дітям-читачам. Література для виховання та розвитку дітей

Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Міжнародної соціально-освітньої програми «Діти-письменники - дітям-читачам. Література для виховання та розвитку дітей

http://charityfound.in.ua/ua/books/books-042017_ua

Одноразова аптечка

Нерідко трапляється, що людина втрачає свідомість в багатолюдних місцях. щоб скоротити час надання екстреної допомоги, пропонується носити одноразову аптечку на руці або на одязі або встановлювати аптечку в громадських місцях.

Це дозволить купувати необхідні ліки невеликими кількостями, від 1 таблетки, що повністю відповідає вимогам надання першої допомоги і не є фінансово обтяжливим.
1 2 3 4 »»      Последняя
     Rambler's Top100
Flag Counter