МАЛО
2
1 За чисту виборчу кампанію, за чисту Україну!
На головну Карта сайту Зворотний зв'язок
RuUaEn
❤ ПОЖЕРТВУВАТИ
МБОЧистота и здоровье <<< КОМПЛЕКСНЫЕ ПРОГРАММЫЗа чисту виборчу кампанію, за чисту Україну!
Діяльність фонду

За чисту виборчу кампанію, за чисту Україну!

Презентація Всеукраїнської програми

«За чисту виборчу кампанію, за чисту Україну!»

 

 

Международная благотворительная организация

«Фонд поддержки развития науки, культуры и спорта»

www.charityfound.in.ua

© Данильчук О.В. 

 

 2018г.


 

 Огляд

 
 
Картина, яку бачив кожен українець під час виборчої кампанії у рідній країні: на стінах зупинок транспорту залишки виборчих плакатів та листівок, на тротуарах та узбіччі доріг валяються частки банерів, у під'їздах багатоповерхівок - гори паперу з фотографіями кандидатів. Таке можна спостерігати по всій країні. Але мало хто з політиків замислюється над декількома питаннями:
 • Чи не визиває неприязні у населення до кандидата сміття з його фотографіями?
 • Кому прибирати це сміття та хто буде сплачувати за відмивання стін від бруду, клею та паперу?

Мета проекту

Метою даної комплексної програми боротьби з забрудненням міст та селищ є сценарна розробка з питань вирішення проблеми. Для реалізації вказаної програми, за даним сценарієм передбачається виконання наступних дій:
 • Впровадження Еко-скриньок для розміщення рекламних матеріалів, які не залишають слідів та утилізуються без шкоди для екології;
 • Підтримка програми політичної партії України.

Еко-скринька для рекламних матеріалів вирішить проблему забруднення! 

 
Еко-скриньки (запатентовано в Україні) для встановлення та утримання будь-яких рекламних матеріалів (листівок, буклетів, плакатів, візиток) можуть встановлюватись будь де: на вулицях, у скверах, парках, на стінах домів та найголовніше - на дверях виборців! Еко-скринька легко прилипає до будь яких поверхонь: до стін, вікон, дверей, скла та інших предметів, які мають досить рівну поверхню.
Еко-скринька має вагому перевагу - вона не залишає слідів на поверхнях після використання та легко відстає від поверхні при відлипанні. Крім того, Еко-скринька виготовляється із еко-матеріалу та утилізується без шкоди для екології.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Еко-скринька компактна та у складеному стані легко вміщується у книзі, кишені, гаманці тощо.
 
 
 
 
 
 
 
 

Приклади зарубіжних виборчих кампаній «За чисті вибори. За чисту планету.» 

 
 
штат Аляска, США; Штат Мен, США; Таїланд;
 
штат Техас, США;  
 
 «ЧИСТЫЕ ВЫБОРЫ, ЧИСТАЯ ПЛАНЕТА», США.
 

 Що ми можемо запропонувати додатково?

 1. «Чисті вибори - це демократія!» Демократія - наш кращий захист від корумпованої влади. Але це не може вважатися само собою зрозумілим і вимагає постійного обслуговування. Корумпована влада часто намагається підірвати демократію шляхом кримінальної відповідальності - будь то прямо через платежі з грошима, алкоголем або наркотиками або через проекти, де національні ресурси невідповідно спрямовані на місцевих електоратів.
 2. «Корумповані вибори призводять до поганого управління!» Розвиток бідності, злочинності та соціальної нестабільності може призвести до насильства та воєн. Є зв'язок між корупцією та насильством. Таким чином, проблеми можна легко обвинувати в цьому козлі відпущення, тоді як деякі політики вважають себе найкращим захисником від цієї "загрози". Під корумпованою владою організована злочинність процвітає і може навіть взяти на себе політичний процес, щоб тільки ті, хто був схвалений «кримінальними босами», мали шанс бути обраними.
 3. «Чисті виборчі кампанії» спрямовані на захист і розвиток демократії шляхом просвітління виборців з питань корупції та нечесних виборів.
 4. «Створення єдиного майданчику для взаємодії всіх учасників виборчого процесу» - умова розвитку інституту виборів та формування громадянського суспільства. Тут можна зосередити сили організацій, метою яких є запобігання та виявлення порушень на виборах, членах виборчих комісій, які отримають громадську оцінку своєї роботи, а також представників правоохоронної системи, громадськості та ЗМІ. Тільки конструктивне взаємодія всіх учасників виборчого процесу зможе реально змінити в кращу сторону процес проведення виборів. Головною задачею створення єдиної координаційної майданчику всіх учасників виборчого процесу "Громадська рада з контролю за виборами" є оперативне вирішення всіх виникаючих питань та конфліктних ситуацій на виборчих ділянках на день голосування, а також у попередній йому період.
 5. «Єдиний центр набору, підготовки та навчання спостерігачів на виборах». У цілях рівномірного розподілу спостерігачів та представників ЗМІ за виборчими ділянками пропонується об'єднати зусилля політичних партій, кандидатів та громадських організацій з питань набору, підготовки та навчання спостерігачів на виборах. Робота такого центру передбачає укладання договорів про співробітництво у забезпеченні чистоти та прозорості виборчого процесу з кандидатами та політичними партіями, підготовка єдиних методичних та навчальних матеріалів для всіх спостерігачів, організація набору спостерігачів, укладання договорів про співробітництво з університетами в області добровільного залучення студентів для роботи на виборчих ділянках на добровільній основі із виданням сертифікату про проходження навчання та отримання практичних навичок галузі виборчого права та процесу, рівномірний розподіл спостерігачів на виборчих дільницях.
 6. «Співпраця з Виборчою комісією для членів територіальних виборчих комісій та спостерігачів». В рамках цієї програми планується проведення циклу навчальних семінарів під час спільної підготовки членів окружних виборчих комісій та спостерігачів від усіх політичних партій та кандидатів.
 7. «Безкоштовна юридична консультація з виборчого права та процесу для політичних партій та кандидатів». Організація та проведення циклу круглих столів з питань виборів із залученням широкого кола учасників, під час яких розглядаються найяскравіші питання, що виникли в рамках виборчої кампанії.
 8. «Створення єдиного ситуаційного центру спостереження за виборами». В ході роботи центру буде організована робота єдиної гарячої лінії з прийому та обробки звернень громадян про можливі порушення на виборах, моніторингу веб-камер (у разі наявності), засобів масової інформації та соціальних мереж, координація діяльності мобільних груп та консультативна підтримка спостерігачів.
 9. «Конструктивна взаємодія різних державних інститутів, політичних партій, ЗМІ, громадськості, спостерігачів». Це сприяє досягненню спільної цілі - проведення чистих і законних виборів в Україні.

 

Матеріали Презентації.

 

 

 

 

Сценарій впровадження основних складових «Комплексної програми боротьби з забрудненням вулиць міст «Чиста Україна, чистий парк, чиста вулиця», Свідоцтво № 48728

 

 


ОБЩЕСТВЕННОЕ ДВИЖЕНИЕ КОРПУС «ЗА ЧИСТЫЕ ВЫБОРЫ».
Міжнародна благодійна організація «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту», керівник Данильчук Олександр Владиславович
 
 
 
 
 
 
Адреса: Україна, м. Дніпро, вул. Калинова , 74\87

+ 38 (097) 809 35 24

charityfound@meta.ua
www.charityfound.in.ua

 

 

 

 

     Rambler's Top100
Flag Counter