МАЛО
2
1 Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями
На головну Карта сайту Зворотний зв'язок
RuUaEn
МБООбеспечение доступа для людей с ограниченными возможностямиЗабезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями
Діяльність фонду

Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостямиЗабезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями». Даний напрямок - це створення, впровадження і виробництво пристосувань для людей з обмеженими можливостями.

 

 

Конвенція ООН про права інвалідів встановлює, що держави-учасниці вживають належних заходів для забезпечення інвалідам доступу нарівні з іншими до фізичного оточення, до транспорту, до інформації та зв'язку, зокрема інформаційно-комунікаційні технології та системи, а також до інших об'єктів і послуг, відкритих або надаються для населення.

В даний час на території ряду країн реалізується програми, відповідно до якої інноваційним методом вирішення проблеми рівної доступності всіх членів суспільства до послуг і інфраструктури є створення стратегії універсального дизайну, яка спрямована на те, щоб проектування і складу різних типів середовища, виробів, комунікацій, інформаційних технологій і послуг були доступні і зрозумілі всім і підходили для загального користування, у максимальній мірі і без необхідності адаптації чи спеціалізованих рішень.

Одним з інструментів для реалізації стратегії універсального дизайну можуть стати пропоновані нашим фондом продукти і пристосування.

 

 

Rambler's Top100