На головну Карта сайту Зворотний зв'язок
RuUaEn
МБОГоловна
Діяльність фонду

Новини

Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення життєдіяльності та безпечної праці».

http://charityfound.in.ua/ua/safety/safety-042017_ua

Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Всеукраїнської соціальної програми «Забезпечення доступу для людей з обмеженими можливостями». Даний напрямок - це створення, впровадження і виробництво пристосувань для людей з обмеженими можливостями.

http://charityfound.in.ua/ua/disability/disability-042017_ua

Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності

МБО «Фонд підтримки розвитку науки, культури і спорту» ініціює створення Міжнародної соціально-освітньої програми «Фільми про гуманізм, вихованні дитини та людські цінності».

В рамках програми в 2017-2021 роках планується створення кількох повнометражних і короткометражних кінофільмів на різних мовах, перші з серії: «Політ за кут», «Паразити», «Антиспаситель», «Залишена в автомобілі», «Інвалід».

http://charityfound.in.ua/ua/cinema/cinema-042017_ua

Про нас

Міжнародна благодійна організація "Фонд підтримки розвитку науки, культури й спорту" створена для допомоги в організації й фінансуванні самих різних проектів у гуманітарній сфері.

Освіта, в першу чергу, дітей і молоді, ніколи не буває достатньо оплачено державою. Багато цікавих і важливих починань ентузіастів у цій сфері потребують професійної підтримки й цільового фінансування. Саме цим і опікується наш Фонд.

Ми організовуємо (і надаємо допомогу в організації) різних виставок, лекцій, семінарів як на території України, так і на території закордонних країн.

Ми завжди відкриті для нових ідей і знайомств.

Гостьова книга
Rambler's Top100